VI VOLTA PERAMOLA - 2023
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL
ABSOLUTA - 10 Km
POSICIÓ DORSAL TEMPS NOM COGNOM1 COGNOM2 CLUB / AGRUPACIÓ H/D CATEGORIA 25k 10k 5k Petit
1 251 00:59:02 GORKA SIMÓN ANDRÉS GMS - Grupos de montaña Sabiñanigo H Sèniors  - X  -  -
2 242 01:00:41 GUIU CORS PUIGDOLLERS Escola de Trail Laia Diez H Xics (Sub15)  - X  -  -
3 230 01:01:15 MARC MALÉ  ESTANY Equip Curses i Marxes del Solsonès  H Veterans  - X  -  -
4 267 01:01:48 GERARD CAPELLADES  MARZO Patufets de Sant Daniel  H Sèniors  - X  -  -
5 410 01:04:58 ORIOL CATALA VILALTA 0 H Júniors (Sub19)  - X  - -
6 227 01:05:31 OT BERTRAN BAREA UEU H Júniors (Sub19)  - X  -  -
7 176 01:05:55 MARC SOLER VILES Cal Caminer H Veterans  - X  -  -
8 127 01:06:24 ÀLEX MUNYÓS MALLOFRÉ C.E. Sanlòria H Sèniors  - X  -  -
9 216 01:08:02 JOAN ESCOLIES VIDAL   H Veterans  - X  -  -
10 275 01:08:11 XAVIER GUILLAMO  CIRERA UEU H Veterans  - X  -  -
11 133 01:08:35 RAMON LLADOS RODRIGUEZ Plofa Team H Sèniors  - X  -  -
12 244 01:09:09 ANIOL COLLADO-ROURA  I HERNÁNDEZ  Travessa H Sèniors  - X  -  -
13 252 01:09:23 ERIC GUARDIA RODRIGUEZ   H Sèniors  - X  -  -
14 408 01:09:36 ALEIX VILA PIQUE 0 H Júniors (Sub19)  - X  -  -
15 11 01:10:18 JAUME BOTINAS NADAL   H Sèniors - X  -  -
16 193 01:10:36 CARLES  COSTA  CREUS   H Veterans  - X  -  -
17 266 01:11:17 XAVIER TORRECILLAS PUJOL Casa Rural Maria Antonia H Sèniors  - X  -  -
18 144 01:11:23 GERARD MALDONADO GARCIA   H Sèniors  - X  -  -
19 208 01:11:42 NICOLAS CASAS MENDEZ C.E.Sanloria H Sèniors  - X  -  -
20 265 01:12:05 MARÇAL GARRETA PINYOL Pantaurells Terrassa H Sèniors  - X  -  -
21 407 01:13:27 VICENÇ LOPEZ VILADRICH 0 H Sèniors  - X  -  -
22 269 01:13:52 MARIA BASTIDA ALBERT   D Sèniors  - X  -  -
23 401 01:14:19 JORDI PEREZ BIGORDA 0 H Sèniors  - X  -  -
24 154 01:14:44 XAVIER VINYAL BULLICH   H Veterans  - X  -  -
25 260 01:14:48 CARLOS FERNÁNDEZ  DE DIOS Infinit Running  H Veterans  - X  -  -
26 156 01:14:55 CRISTIAN GARCIA CAUBET Runners no limits H Sèniors  - X  -  -
27 245 01:16:06 ENRIC VILANA COSTA At. Santa Fe H Màsters  - X  -  -
28 241 01:17:46 MARC RIGUILLO  BUTJOSA  OjuKePassu H Sèniors  - X  -  -
29 195 01:17:50 ENRIC  TORRES CARLES  FEETBACK  H Veterans  - X  -  -
30 112 01:17:54 LAURA ALBINYA UBACH    D Sèniors  - X  -  -
31 229 01:18:03 ÁLEX  JIMÉNEZ  ACEITUNO UEU H Xics (Sub15)  - X  -  -
32 148 01:18:21 MARC  RIBERA GARCIA  UEU H Xics (Sub15)  - X  -  -
33 254 01:19:14 ALEIX GUTIÉRREZ COLL   H Sèniors  - X  -  -
34 243 01:19:24 VICENT ESTEVE SANTAEULÀLIA Esgarrinxats de Vilanova de l'Aguda H Sèniors  - X  -  -
35 261 01:19:30 JOSEP BARNOLA MONTILLA   H Màsters  - X  -  -
36 161 01:19:42 MARTA FORCAT  CASANOVAS PC Running team D Sèniors  - X  -  -
37 190 01:19:47 PAU JOUNOU COMA Grup excursionista d'oliana  H Sèniors  - X  -  -
38 155 01:20:41 MANEL MESTRE BENTANACHS   H Veterans  - X  -  -
39 136 01:21:15 AÏDA GAMBAU ROMERO Postural Andorra D Sèniors  - X  -  -
40 222 01:22:08 JOSEP LLUIS ROCA BLANCH   H Veterans  - X  -  -
41 228 01:22:19 ÀNGEL BERTRAN TONICO UEU H Màsters  - X  -  -
42 134 01:22:56 JOAN  VILASECA FUSTÉ   H Sèniors  - X  -  -
43 272 01:23:02 MONTSE GRAELL TOR UEU D Veterans  - X  -  -
44 214 01:23:49 ORIOL CERCÓS BERNAUS  Runners no límits  H Xics (Sub15)  - X  -  -
45 238 01:24:22 TATE MORENO CAMPS ETFEM D Sèniors  - X  -  -
46 409 01:27:06 ROC MAS MARTI 0 H Xics (Sub15)  - X  -  -
47 143 01:27:35 MONTSERRAT INGLAVAGA MARTINEZ   D Sèniors  - X  -  -
48 270 01:27:53 TERESA MARTIN SANTIAGO cap D Veterans  - X  -  -
49 128 01:28:13 ALEIX ORRIT MUÑOZ   H Sèniors  - X  -  -
50 240 01:28:39 CARLES GARCIA ESCOLIES   H Veterans  - X  -  -
51 271 01:29:07 EDUARD RIBALTA LOBO Centre Excursionista Guissona H Sèniors  - X  -  -
52 234 01:29:10 EDU OLIVA CASTRO   H Sèniors  - X  -  -
53 158 01:29:15 CARLOS MADERUELO LENO C. E. Rayo Team H Veterans  - X  -  -
54 164 01:29:19 FRANCESC GUALDO SANGRÀ   H Sèniors  - X  -  -
55 178 01:29:28 JORDI NAVARRO  SERÓ   H Veterans  - X  -  -
56 263 01:29:32 JOAN CAPDEVILA PUJOL Nargo running club H Sèniors  - X  -  -
57 223 01:29:42 IU MORALES TORNÉ SEABH H Veterans  - X  -  -
58 207 01:29:52 JANA MONTRAVETA LLUMÀ Trail Solsonès D Sèniors  - X  -  -
59 226 01:30:15 JORDI FERREIRO  TOSCANO    H Sèniors  - X  -  -
60 124 01:30:34 GABRIEL MATTIOLI ARAMBURU   H Sèniors  - X  -  -
61 203 01:30:39 ALEIX MAS ESPASA   H Veterans  - X  -  -
62 166 01:30:44 MARTA BOSCH  MALÉ Canicross Les Franqueses D Veterans  - X  -  -
63 189 01:30:52 JORDI PARDINA LESEDUARTE CLUB ESPORTIU CERDANYA PIRINEUS H Màsters  - X  -  -
64 215 01:31:26 FELIU PARRAMON BONET   H Veterans  - X  -  -
65 246 01:31:53 NOEMI GALERA REQUENA Atlètic Santa Fe D Veterans  - X  -  -
66 247 01:31:55 DAVID ESCOFET MARTIN Atlètic Santa Fe H Veterans  - X  -  -
67 403 01:32:36 GERARD AMARGOS ARMENGOL 0 H Sèniors  - X  -  -
68 159 01:33:24 MONTSE ATXEGA ETXEBESTE Indamendi M.B. D Veterans  - X  -  -
69 177 01:33:57 EVA  CAMPI MIRALLES Club Esportiu Cerdanya Pirineus D Sèniors  - X  -  -
70 180 01:33:58 MARTA MARTINEZ  CANTON UEU D Sèniors  - X  -  -
71 183 01:33:58 NAILA JORNET BURGADA   D Sèniors  - X  -  -
72 191 01:34:17 CARLOS GUÀRDIA CARBONELL Unió Esportiva Espoleta H Veterans  - X  -  -
73 160 01:35:36 MIQUEL PARRA PARRA   H Veterans  - X  -  -
74 256 01:35:45 DIEGO CAMPOY  BELMONTE SENDA H Veterans  - X  -  -
75 188 01:36:11 EMMA SANVISENS SIRVENT   D Veterans  - X  -  -
76 235 01:36:11 MARIANO VISA GRAU SEABH H Veterans  - X  -  -
77 255 01:36:27 NURIA PALACIOS UBACH SENDA D Veterans  - X  -  -
78 192 01:36:46 XAVIER TORRENT MAESTRO   H Sèniors  - X  -  -
79 167 01:36:56 JOAN JORDI GARCIA UEU H Màsters  - X  -  -
80 225 01:37:41 ARNAU  PUBILL CAÑETE    H Xics (Sub15)  - X  -  -
81 149 01:37:48 ANNA  GARCIA  TARRES Moks team  D Veterans  - X  -  -
82 123 01:37:51 RAQUEL LEON JAVIER   D Veterans  - X  -  -
83 137 01:37:52 ANABELEN LÓPEZ  RODRÍGUEZ  Postural Andorra D Sèniors  - X  -  -
84 152 01:37:56 URI AUBERNI SERRA Independent  H Màsters  - X  -  -
85 198 01:41:12 RAMON MIÑAMBRES REBÉS UEU H Màsters  - X  -  -
86 199 01:42:03 JOSEP MARIA ALSEDÀ  CLAVÉ   H Màsters  - X  -  -
87 114 01:42:07 ANNA  VILLANUEVA SOLSONA Centre Excursionista Guissona D Sèniors  - X  -  -
88 406 01:42:44 RUBEN VACA REGUEIRO 0 H Sèniors  - X  -  -
89 231 01:43:04 NEUS PUIGSUBIRÀ  VILARRUBLA SEABH D Sèniors  - X  -  -
90 236 01:43:15 OLGA JULIÀ ARTEAGA Feec D Veterans  - X  -  -
91 153 01:43:23 DOLORS GUITART BORDOLL   D Veterans  - X  -  -
92 262 01:44:24 MARTA ARIAS SOLÉ  Club Cerdanya Pirineus D Sèniors  - X  -  -
93 157 01:44:27 MARGOT FARRÚS GUBERN UEU D Veterans  - X  -  -
94 237 01:44:29 ESTER AMILLS BELTRAN Cerdanya Pirineus D Màsters  - X  -  -
95 220 01:45:55 MERCÈ MILL  PONS SEABDH D Sèniors  - X  -  -
96 162 01:46:06 ROBER DOMINGO ROYUELA   H Màsters  - X  -  -
97 140 01:46:07 ALBERT OBIOLS VIVES   H Màsters  - X  -  -
98 125 01:46:31 JOAN  BERENGUER  RIUS  Serres del mestral H Màsters  - X  -  -
99 126 01:46:32 JAUME ALCARRAZ ESPELTA Serres del Mestral H Veterans  - X  -  -
100 181 01:46:44 FRANCISCO FERNÁNDEZ GARCÍA   H Màsters  - X  -  -
101 211 01:47:32 ANNA PLA MORO Escola Trail Laia Diez D Veterans  - X  -  -
102 115 01:47:33 CRISTINA OBIOLS RODRÍGUEZ   D Sèniors  - X  -  -
103 224 01:47:35 DAVID CAÑETE MELENDO   H Veterans  - X  -  -
104 221 01:47:49 ALVARO  SANCHEZ REDONDO   H Júniors (Sub19)  - X  -  -
105 110 01:47:55 DANI JOU FERNÀNDEZ   H Veterans  - X  -  -
106 151 01:48:12 MIREIA PRACHT MONTAMAT  Independent  D Veterans  - X  -  -
107 175 01:48:13 ELISABET PERES FONT IVETunacuraMSD D Veterans  - X  -  -
108 197 01:48:36 SÒNIA PASCUET VILA ATLÈTIC SANTA FE D Sèniors  - X  -  -
109 264 01:48:37 SÒNIA GUALDO SANGRÀ Atlètic Santa Fe D Sèniors  - X  -  -
110 277 01:49:56 ARNAU AMETLLA BERMUDEZ   H Sèniors  - X  -  -
111 213 01:50:37 JANA PUBILL NADAL   D Xics (Sub15)  - X  -  -
112 184 01:50:38 CARLES PUBILL TRULLÀ   H Veterans  - X  -  -
113 257 01:51:06 JORDI ARMENGOL FÀBREGA   H Màsters  - X  -  -
114 147 01:51:09 JANA ESTEVE GABRIEL RUNNERS NO LIMITS D Xics (Sub15)  - X  -  -
115 268 01:51:15 CARLA VILANA GALDEANO   D Xics (Sub15)  - X  -  -
116 206 01:51:29 SUSANA BALASTEGUI ARTIGUES AEU D Veterans  - X  -  -
117 405 01:51:42 CRISTINA VAZQUEZ VAZQUEZ 0 D Sèniors  - x  -  -
118 170 01:52:19 JANINE OF OF Comocabras D Veterans  - X  -  -
119 179 01:52:38 JOSEP RIBAS SOLSONA   H Màsters  - X  -  -
120 253 01:53:02 TONI ZAPATER GEA Slow Life Hotels H Veterans  - X  -  -
121 248 01:53:28 ELISABET GALDEANO UBACH Atletic Santa Fe D Veterans  - X  -  -
122 218 01:55:56 CRISTINA  ORTONOBES  ALSEDÀ    D Sèniors  - X  -  -
123 217 01:55:56 NATALIA MARQUES RODRÍGUEZ    D Sèniors  - X  -  -
124 232 01:57:22 ANNA RIPOLL VILANA Atlètic Santa Fe D Sèniors  - X  -  -
125 233 01:57:23 JORDI MAJORAL ESPOT Atlètic Santa Fe H Sèniors  - X  -  -
126 118 01:57:29 CARLES JOU FERNANDEZ   H Veterans  - X  -  -
127 150 01:57:52 ANTONI  MASSANA  CARRERA    H Màsters  - X  -  -
128 168 01:58:43 PACO FERNÁNDEZ  GAYOSO UEU H Màsters  - X  -  -
129 111 01:58:46 ENRIC JOU MASDEU   H Xics (Sub15)  - X  -  -
130 132 01:58:51 MARC ANDREU CANDEL Atlètic Masnou H Xics (Sub15)  - X  -  -
131 404 01:58:52 ALBERT PALACIOS   0 H Xics (Sub15)  - X  -  -
132 131 01:59:15 RAUL ANDREU VIVES   H Veterans  - X  -  -
133 135 02:00:25 MÓNICA AMADO PÉREZ Club de montaña Gasteiz D Veterans  - X  -  -
134 172 02:00:33 LUIS DEL VALLE  MENDOZA   H Màsters  - X  -  -
135 239 02:01:20 CARMEN BALASTEGUI ARTIGUES UEU D Veterans  - X  -  -
136 249 02:01:28 JÚLIA BISBAL GABRIEL Cal Font D Júniors (Sub19)  - X  -  -
137 146 02:01:33 SILVIA GABRIEL BALAGUERO RUNNERS NO LIMITS D Màsters  - X  -  -
138 274 02:02:14 JOSEP GUARDIA JIMÉNEZ   H Veterans  - X  -  -
139 138 02:02:15 IVETTE SERRA DA SILVA   D Sèniors  - X  -  -
140 273 02:02:19 MONICA MONTOLIU SABARTES   D Veterans  - X  -  -
141 202 02:09:08 DAVID ARIAS JOVÉ   H Màsters  - X  -  -
142 258 02:13:33 EDGAR FONT DE RUBINAT GARCIA Independent H Màsters  - X  -  -
143 259 02:13:34 JORDI SERRATO RIBÓ  UEU H Màsters  - X  -  -
144 129 02:14:13 ALBA NOYA TRAVESSET   D Sèniors  - X -  -
145 165 02:20:26 ESTER ALBERT CORTES Club Pirinenc Andorrà D Màsters  - X  -  -
146 173 02:23:36 SERGI GUIXÉS PRATS RUNNERS NO LIMITS H Sèniors  - X  -  -
147 194 02:23:37 ELOI BALLETBÒ GUIXÉS GRUP EXCURSIONISTA D'OLIANA H Sèniors  - X  -  -
148 163 02:26:17 SÒNIA  SERRA  VALLÈS    D Màsters  - X  -  -
149 204 02:26:18 FRANCESC XAVIER  VILA MIRAVET    H Màsters  - X  -  -
150 219 02:29:25 ANNA SANTACREU GRANES   D Veterans  - X  -  -
151 209 02:29:27 JOSEP BLANCO  LARA Centre excursionista Guissona H Màsters  - X  -  -
152 201 02:31:38 JOSE ANTONIO MARÍN  GARCÍA   H Màsters  - X  -  -
153 187 02:31:39 DOLORS BOQUET ESTRUCH   D Màsters  - X  -  -
154 185 02:33:32 MANEL MONISTROL LOPEZ   H Màsters  - X  -  -
155 113 02:39:02 ARIADNA RODRÍGUEZ VERGÉS C.E.Alliberadrenalina D Xics (Sub15)  - X  -  -
156 196 02:48:32 ALBERT RUTLLANT  DEL VAL Colla excursionista cassanenca  H Veterans  - X  -  -
157 117 02:52:49 JOSEP M ALSEDÀ RIERA   H Màsters  - X  -  -
158 142 02:55:56 MONTSERRAT PELÁEZ PORRAS   D Màsters  - X  -  -
159 141 02:55:57 JOAN ANGLADA ARUMÍ   H Màsters  - X  -  -
160 182 03:00:20 PAU GRAELL ARXER   H Sèniors  - X  -  -
161 200 03:00:24 LORETO  CABÓ MARÍN   D Veterans  - X  -  -
162 174 03:00:26 MARIONA CODINA TORELLÓ Centre Excursionista Oliana D Sèniors  - X  -  -
163 212 03:02:21 VANESSA  LÓPEZ  MARTINEZ   D Veterans  - X  -  -
164 210 03:02:27 VERONICA BELMONTE  ESCOFET    D Sèniors  - X  -  -
165 205 03:05:07 ANN BLUCHER ALTONA CPA D Màsters  - X  -  -
166 402 03:07:05 NURIA CLOSA BOIXADERA 0 D Màsters  - X  -  -
167 186 03:07:07 MARIA ÀNGELS GRAELL ARXER GEO D Veterans  - X  -  -
168 116 03:10:54 MARTA ESPLUGA  BACH    D Màsters  - X  -  -
169 119 03:11:00 OLGA GASPÀ PUIG     D Màsters  - X  -  -
170 109 abandona TONI SANTISTEBAN RONCERO Esportiu Penedès H Màsters  - X  -  -
171 276 abandona ROGER AMETLLA BERMUDEZ   H Sèniors  - X  -  -
172 250 abandona JOAN  BISBAL VIVES Cal Font H Màsters  - X  -  -