XII Trobada Aristot - 2018
CLASSIFICACIĶ PROVISIONAL
ABSOLUTA 24 Km
POSICIĶ DORSAL TEMPS NOM COGNOM1 COGNOM2 CLUB / AGRUPACIĶ H/D CATEGORIA
1 68 2:21:41 JONATAN CUESTA  SANTAMARIA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET home Sčniors
2 4 2:23:43 MARC BOIXADER  GIMENEZ CLUB EXCTA. MADTEAM home Sčniors
3 67 2:29:18 ERIC RIBA  CONSUL UNIĶ EXCTA. MATADEPERA home Sčniors
4 97 2:33:33 MARC ALONSO ROCA 0 home Sčniors
5 25 2:35:11 PAU MONTANÉ  VIDAL ASS. ESP. PALLARS (SE) home Sčniors
6 24 2:37:10 JORDI GALLEGO  GALLARDO CLUB MUNTANYENC DE TERRASSA home Sčniors
7 66 2:40:08 DAVID PIŅOL GARCIA Amics Atletisme Andorra home Sčniors
8 12 2:41:36 SERGI JANSĀ VAL AGRUP. EXCTA. TALAIA home Sub-23
9 35 2:41:39 MARCO MOREIRA ESTEVES C.E.SANLORIA home Sčniors
10 15 2:44:07 ABEL CODINA  SOLANELLAS ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDĀ home Veterans
11 30 2:48:10 MARCEL CARRERAS SOLER Xavi’s Team home Sčniors
12 33 2:51:48 JORDI PAGČS  PUIG ASSOCIACIĶ BESCANĶ CORRE (SE) home Veterans
13 8 2:52:24 NACHO TRINIDAD  RICO CLUB EXCTA. MADTEAM home Sub-23
14 27 2:54:27 NORBERT LLOBERA  BALASCH GRUP EXCTA. ALBESA home Sčniors
15 40 2:56:10 ROSER ESPAŅOL  BADA UNIĶ EXCTA. URGELLENCA dona Veterans
16 23 2:56:11 SILVIA ZUŅIGA GARCIA CENTRE EXCTA. PONTSICĀ dona Sčniors
17 88 2:56:44 OLIVIER CESCATO BAROT CLUB PIRINENC ANDORRA home Māsters
18 91 2:57:48 DAVID JULIĀ  ESCOLA UNIĶ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
19 16 2:57:53 ADRIAN DE LA RUBIA  TORRES AGRUP. EXCTA. TALAIA home Sčniors
20 86 2:58:20 ROSSEND CABANES FRANCO CE SANLORIA home Veterans
21 36 3:01:01 JORDI PARETAS  FERRER CENTRE EXCTA. DE SITGES home Sčniors
22 11 3:02:50 IVAN RUBIO BOBET CLUB EXCTA. DONAALPINA home Sčniors
23 19 3:04:17 IMMA PARRILLA NOVA Club Triatlo Serradells dona Veterans
24 78 3:05:48 EMILIO FERNANDEZ  PUENTE CLUB EXCTA. MADTEAM home Veterans
25 7 3:06:00 DANIEL DE CAMPO  JIMENEZ ASS. ESP. MATXACUCA home Veterans
26 9 3:06:16 ORIOL MAGRIŅÁ  FONT CLUB EXCTA. MADTEAM home Sčniors
27 76 3:11:24 MARIA GIL OCAŅA C.A Les Tortugues dona Sub-23
28 84 3:11:46 JOSEP SÁNCHEZ GIMÉNEZ FOTO ESTUDI LA SEU home Māsters
29 21 3:12:38 JOSEP PENALVA  SOLA ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) home Māsters
30 92 3:13:14 MARC SEGARRA ANDREU Aeu home Sčniors
31 90 3:13:45 RAMON AUBETS RAFART ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDĀ home Veterans
32 55 3:16:09 JESUS BELLON GALAN FAMILIAR home Māsters
33 34 3:17:31 JOAN MARQUET LACAYA UNIĶ EXCTA. URGELLENCA home Sčniors
34 77 3:18:12 EUGENI GIL  OCAŅA LA MOLINA CLUB D’ESPORTS home Sčniors
35 71 3:18:20 ADRIĀ ESTANY  RIU UNIĶ EXCTA. URGELLENCA home Sčniors
36 80 3:21:27 PAULA ESPINACH CARBO CENTRE EXCTA. XERTA dona Sčniors
37 101 3:22:08 JAN TORREBADELLA CASTELLS 0 home Cadets
38 47 3:22:30 AMADEU BOIXET CANAL indepe. home Māsters
39 52 3:23:10 JAUME RIBERA CASANOVAS amics atletisme Andorra home Veterans
40 74 3:25:07 OSCAR JORDANA BLASI cap home Veterans
41 49 3:29:02 ĀNGEL BERTRAN TONICO CAP home Veterans
42 22 3:29:40 CARLES PLANA  OLIVET ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) home Māsters
43 10 3:31:13 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA dona Sčniors
44 20 3:34:21 JORDI PLANAS MARIŅO CLUB EXCTA. MADTEAM home Veterans
45 51 3:41:02 ISAAC OROMI BOSCH Club Atletic Ivars home Sub-23
46 69 3:41:42 PEP MOLINA FUSTÉ CE Sanloria home Veterans
47 2 3:42:19 JOSEP ROCA  LLOBET CLUB "UNIĶ D’ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) home Veterans
48 26 3:43:16 ALBERT JANSĀ  SANCHO AGRUP. EXCTA. TALAIA home Sčniors
49 28 3:45:11 EMI DE LA RUBIA GUILLAMON independent home Veterans
50 39 3:53:36 JORDI ALBERT PIGEM ARRUEGO NoLookBack home Sčniors
51 73 3:55:02 TONI VALLS SALO ATLETIC SANTA FE home Veterans
52 85 3:55:56 RICARD FEU  PANÉ ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDĀ home Veterans
53 82 3:55:57 ESTEVE TORTOSA MORERA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDĀ home Māsters
54 70 3:59:25 AURELIE CARRERA 0 CLUB EXCTA. CERDANYA -GREC- dona Sčniors
55 79 4:02:43 XAVIER PUBILL  POCIELLO CLUB ATLČTIC SANTA FE home Māsters
56 1 4:02:44 POL MAS RIBERA ASS. ESP. INTEMPČRIE home Sčniors
57 32 4:05:54 XAVIER COLELL BALLETBĶ UNIĶ EXCTA. URGELLENCA home Sčniors
58 59 4:05:59 MARIA BETRIU  CATALA UNIĶ EXCTA. URGELLENCA dona Māsters
59 60 4:10:12 MARIA GRAU SAMPER Amics Atletisme Andorra dona Sčniors
60 3 4:14:08 ANNA INGLA  PUIG CLUB "UNIĶ D’ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) dona Sčniors
61 50 4:15:55 ENRIC CRUZ OLIVÉ Cap home Māsters
62 17 4:15:57 JUAN CARLOS DE LA RUBIA GUILLAMON AGRUP. EXCTA. TALAIA home Māsters
63 18 4:19:50 JORDI SALAT FERNANDEZ CENTRE EXCTA. GUISSONENC home Māsters
64 65 4:30:08 XAVI FLIX JORDANA CE SANLORIA home Veterans
65 46 4:31:36 JOSEP VIDAL CERQUEDA INDEPENDENT home Māsters
66 83 4:34:32 JOAN JOSEP MARTINEZ MATEOS INDEPENDENT home Māsters
67 57 4:36:18 MIRIAM BELLON PERONA FAMILIAR dona Sub-23
68 38 4:53:03 LURDES CASTELLS  CASTANY CENTRE EXCTA. SÚRIA dona Veterans
69 37 4:53:03 RAMON GUBIANAS  MORELLĶ CENTRE EXCTA. MONTSERRAT home Veterans
70 58 4:55:38 RAFEL CARDONA  ESPONA UNIĶ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
71 100 4:56:52 LAIA MARTINEZ RIBOT 0 dona Sčniors
72 14 5:01:35 JOSE ALVAREZ FERNANDEZ santLoria home Veterans
73 41 5:06:29 MAITE GONZALEZ CASALS UNIĶ EXCTA. URGELLENCA dona Māsters
74 64 5:06:29 JAUME TRENADO DEL AGUILA UNIĶ EXCTA. URGELLENCA home Māsters
75 75 5:06:30 JORDI SERRATO RIBO UNIĶ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
76 56 5:11:27 ENCARNA PERONA GUIRADO FAMILIAR dona Māsters
77 63 5:11:27 IGNASI PERONA GUIRADO PERONA TEAM CLUB home Veterans
78 45 5:19:27 SEBASTIA IBAŅEZ SERRA Lliure home Māsters
79 98 5:37:39 MARGA CASAL JORQUERA 0 dona Māsters
80 42 5:37:40 JOSEP FEIXES BETRIU UNIĶ EXCTA. URGELLENCA home Māsters
81 61 6:07:03 BONAVENTURA GASET RIBA CanilloCity home Veterans
82 62 6:07:03 BEATRIU CANDELA CALLEJERO CanilloCity dona Sčniors
83 99 abandona GUILLEM IBAŅEZ FAUS 0 home Júniors