XI Vertical Quiri - 2018
ABSOLUTA
POSICIÓ DORSAL TEMPS NOM COGNOM1 COGNOM2 CLUB / AGRUPACIÓ H/D CATEGORIA Vertical
1 176 00:38:38 ALBERT OLLÉ ALDEGUER Centre Excursionista Torrellenc H Sèniors X
2 144 00:39:06 GABRIEL CROSAS SALVANS L’Esportiu Torelló H Veterans X
3 113 00:39:25 ARNAU CASES DE MATIAS La Sportiva H Júniors X
4 83 00:40:37 JORDI ROYO LOZANO Atletisme valls d andorra H Veterans X
5 61 00:40:41 DAVID MENDEZ DURAN club Triatlo Serradells H Veterans X
6 102 00:41:10 GERARD ESPAÑÓ ANICETO AE Mountain Runners Berguedà H Sèniors X
7 296 00:41:31 SERGI BRAU VILLARÓ 0 H Sub-23 X
8 94 00:41:32 JORDI BOLET ARAGONÈS Club Esportiu Cerdanya Pirineus H Sèniors X
9 115 00:41:34 PAU COLL TURRÀ Ski Club Camprdon H Júniors X
10 67 00:41:46 DAVID SOLER SUCARRATS Noclub H Sèniors X
11 172 00:42:09 ENRIQUE  SANTAMARIA MARTINEZ CLUB MONTANYENC MONISTROLENC H Sèniors X
12 149 00:42:18 OT FERRER MARTÍNEZ A.E. Mountain Runners del Berguedà-Dynafit H Cadets X
13 114 00:42:39 GERARD BATET XAUS Aemdekp H Sub-23 X
14 5 00:42:47 CARLOS FERNÁNDEZ DOBARRO Amics del atletismo Andorra H Sèniors X
15 6 00:42:51 EMILIO FERNANDEZ PUENTE Acroyogins H Veterans X
16 30 00:43:08 ALBERT PÉREZ ANGLÈS C.E. La xiruca foradada H Cadets X
17 237 00:43:13 JULIO RODRIGUES DA COSTA C.E.Sanloria H Sèniors X
18 178 00:43:42 ROGER FÍGULS CALVELO Associació Esportiva Pallars (AEP) H Cadets X
19 32 00:43:49 SALVI FARGAS BUSQUETS   H Màsters X
20 64 00:44:00 OSCAR FLORES LOPEZ SA-ESPORT H Sèniors X
21 22 00:44:07 MARCO MOREIRA ESTEVES C.E.SANLORIA H Sèniors X
22 289 00:44:09 MARC CANTENYS RIBALTA 0 H Sèniors X
23 191 00:44:16 AMADEU MARCH MONTON SEC H Sèniors X
24 274 00:44:20 JOSEP MIRET  TOMÀS   H Cadets X
25 196 00:44:25 XAVI ALET ALIS Pa d'Or el forn d'Organyà H Sèniors X
26 74 00:44:38 QUIRZE SAGUÉ SORS runningtrail Vilajuïga H Cadets X
27 65 00:44:46 PEP SANSA BULLICH C.E. SANT JULIA H Veterans X
28 139 00:44:52 DAVID  PATIÑO UBIA Club Excta.UECANOIA H Sèniors X
29 242 00:45:01 LLUIS SANVICENTE ROCHA AAA H Sèniors X
30 226 00:45:13 ALBERT FERRER BACARDIT Club Excursionista UECANOIA  H Veterans X
31 319 00:45:24 FERRAN ALBOQUERS ALIBERCH 0 H Sèniors X
32 234 00:45:27 ORIOL OLM ROUPPERT SEC H Cadets X
33 284 00:45:31 OSCAR AGÜERA DIEZ 0 H Sèniors X
34 299 00:45:43 CARLES SUNYER MINGO 0 H Júniors X
35 132 00:46:09 DARIO XABIER PEREZ ENDERIZ Club Triatló Serradells H Veterans X
36 267 00:46:29 OLIVIER CESCATO BAROT CLUB PIRINENC ANDORRA H Màsters X
37 50 00:46:38 XAVIER PATIÑO UBIA CLUB EXCTA UECANOIA H Veterans X
38 162 00:46:43 DANI MARÍN RODRÍGUEZ C.E. SanLoria H Veterans X
39 47 00:46:45 JORDI VIDAL GARCIA Patxanguerus d'Alforja H Júniors X
40 2 00:46:58 XAVI PATXOT PEITX CEC H Sub-23 X
41 195 00:47:04 GERARD ROGÉ ROYO PCGR H Cadets X
42 54 00:47:13 JORDI GALLEGO GALLARDO Egaramossenaires  H Sèniors X
43 38 00:47:17 ÒSCAR JORBA MORROS Club Esquí Berguedà H Sèniors X
44 126 00:47:25 DIDAC ALEIXANDRI CARRILLO Club Triatló Serradells Andorra H Sèniors X
45 16 00:47:29 JOSEP LABRADOR LUNA A.e.matxacuca H Màsters X
46 122 00:47:31 ADRIÀ  BARTUMEU CARAMES Cap H Júniors X
47 62 00:47:32 RAMON CABALLERIA GOMEZ TRC Aresta H Cadets X
48 46 00:47:34 DAVID MONTOTO AYALA NO LIMITS H Veterans X
49 173 00:48:15 TAKA (JUAN) PARRA FALLA Club Sanloria H Màsters X
50 181 00:48:19 NIL CARDONA MORENO UEU H Cadets X
51 266 00:48:37 SERGI CABALLERO TRESCENTS   H Júniors X
52 138 00:49:07 LLUIS SOLANS BUENAVENTURA X-pirience H Veterans X
53 117 00:49:24 CARLES TARRÉS HERNAN BLUE MOTORS NEOLITH H Veterans X
54 69 00:49:28 ANIOL  MONTES DELCLÓS Club Excursionista Empordanés H Cadets X
55 142 00:49:29 XAVI CADENA BROTO U.E.U H Màsters X
56 89 00:49:31 JAUME RIBERA CASANOVAS AAA H Veterans X
57 60 00:49:33 IMMA PARRILLA NOVA club Triatlo Serradells D Veterans X
58 91 00:49:57 PEDRO  CORREIA JALES AAA H Veterans X
59 56 00:50:05 FRANCISCO MUÑOZ MORENO c.e.sanloria H Màsters X
60 1 00:50:09 ALBERT GIRON LLESERA OBRINT TRAÇA CLUB ESPORTIU H Sèniors X
61 111 00:50:17 DAVID PIÑOL GARCIA AMICS ATLETISME ANDORRA H Sèniors X
62 49 00:50:19 ANTONI MIRÓ ANDREU Alliberaadrenalina H Màsters X
63 269 00:50:20 GUILLERMO LOPEZ CROSS MARTINEZ   H Sèniors X
64 14 00:50:32 JORDI SERRA PARAREDA Club excursionista Farners H Sèniors X
65 129 00:50:36 POL TRENADO FONT UEU H Xics X
66 9 00:50:39 RAFEL MOSEGUI  TORÀ ATE Atletisme Terres de l'Ebre H Sèniors X
67 323 00:50:41 PEP FORN BERNAUS 0 H Veterans X
68 158 00:50:45 JESUS  BELLON GALAN   H Màsters X
69 121 00:50:46 JOSEP SÁNCHEZ GIMÉNEZ FOTO ESTUDI LA SEU H Màsters X
70 180 00:50:48 LLUÍS FÍGULS TORREBADELLA Associació Esportiva Pallars (AEP) H Màsters X
71 80 00:50:50 ANTONIO GOMES LIMA  C.E.SANLORIA H Veterans X
72 13 00:50:53 JOSEP MARIA MORENO RODRIGUEZ Club Natació Igualada H Màsters X
73 85 00:50:56 IVAN BALAGUERÓ MASANÉS Meià Runners H Sèniors X
74 20 00:51:14 ALBERT MOLINA BARCONS Centre Excursionista del Solsonès H Sèniors X
75 268 00:51:20 ROSSEND CABANES FRANCO CE SANLORIA H Veterans X
76 246 00:51:23 MARIO RUI MENIER POVOA bloccafe H Sèniors X
77 48 00:51:26 PERE MARSE  VIDAL CLUB EXCTA. UEC ANOIA  H Veterans X
78 99 00:51:36 ROSER ESPAÑOL BADA UEU D Veterans X
79 15 00:51:40 ADRIÀ BARÓ CORRAL Ultra Lleida Team H Júniors X
80 322 00:51:44 MARC SEGARRA ANDREU 0 H Sèniors X
81 273 00:51:46 JORDI ROSELLÓ CARRERAS AAEET H Cadets X
82 190 00:51:53 JORDI BARBÉ COLELL   H Sèniors X
83 157 00:52:26 JAUME BOTINAS NADAL   H Sèniors X
84 306 00:52:34 JOSEP M CALAFELL   0 H Sèniors X
85 177 00:52:42 XAVIER  MAS GARCIA    H Sèniors X
86 34 00:52:45 DAVID NUÑEZ PUJOL Club Excta. UECANOIA H Màsters X
87 301 00:52:49 CHRISTOPHE CABARROT RHODES 0 H Veterans X
88 116 00:52:57 ENRIC VILANA COSTA Athletic sta Fe H Veterans X
89 52 00:53:06 JORDI SÁNCHEZ VILA   H Sèniors X
90 51 00:53:15 FRAN ÀLVAREZ CASADO C.E. SANLORIA H Veterans X
91 82 00:53:19 EDU SALERNO QUESADA C.E sanloria H Sèniors X
92 19 00:53:29 ANIOL BORRELL CASALS PUIGCERDÀ ESQUÍ CLUB H Xics X
93 193 00:53:31 ANNA ARTAL ESCRIU CE SANLORIA  D Sèniors X
94 23 00:53:40 ADRIÀ ESTANY RIU UEU H Sèniors X
95 185 00:53:51 MARC PALAU COMA   H Veterans X
96 133 00:53:55 SANDRA CASTELLANAS SANS Club Triatló Serradells D Sèniors X
97 27 00:54:01 EMILI SOLER CASTELLTORT UECANOIA H Màsters X
98 118 00:54:10 JORDI  MALÉ ISCLA   H Sèniors X
99 184 00:54:24 IGNASI MARTIN ABELLAN UEU H Veterans X
100 68 00:54:29 ÀNGEL BERTRAN TONICO   H Veterans X
101 26 00:54:33 CARLOS MURILLO FUENTES agrupació excursionista montsant H Veterans X
102 3 00:54:36 JOAN GARRIGA MUÑOZ MARATONIANS DEL SEGRE H Sèniors X
103 7 00:54:39 LAIA MARTÍNEZ RIBOT Acroyogins D Sèniors X
104 146 00:54:43 JOSEP VILLORBINA CALAFELL centre excta. guissonenc H Sèniors X
105 233 00:54:45 JOAN MARQUET LACAYA - H Sèniors X
106 232 00:54:52 ANDREA SINFREU ALDUNCIN Soldeu Esquí Club D Cadets X
107 41 00:54:54 JOAN MACAYA SOLANES Club Esquí Pobla de Segur H Sèniors X
108 120 00:54:56 FRANCESC PICORNELL GRENZNER Centre Excta de Catalunya H Sèniors X
109 294 00:55:04 LLUÍS TORRA BARALDES 0 H Màsters X
110 110 00:55:06 JOSEP SANCHEZ MARTIN UECANOIA H Màsters X
111 73 00:55:16 JOSEP MA MONTRAGULL LLENAS CE La Xiruca Foradada H Veterans X
112 123 00:55:18 JORDI VILANA VILARRUBLA Atlètic Santa Fe H Veterans X
113 76 00:55:19 MARTA LLAGOSTERA MAGRANS 4000peus Collbató D Júniors X
114 275 00:55:33 VICENÇ SELLARES OLIVERAS Terraruners H Veterans X
115 43 00:55:39 DAVID TOMAS  PITA Cap H Veterans X
116 36 00:55:41 LLUIS MAURI VIVET C.M SIGUEME H Sèniors X
117 153 00:56:04 JOAN BUSQUETS RIUBRUGENT UEU H Cadets X
118 31 00:56:07 ROSA MARIA NIETO ZAMORA UECANOIA D Sèniors X
119 92 00:56:12 SONIA CARRILLO BARDAJI AAA D Veterans X
120 238 00:56:25 ELSON RODRIGUES ALVES C.e sanloria H Sèniors X
121 10 00:56:27 BERNAT CANUT FONT Atlètic Santa Fe H Sèniors X
122 97 00:56:36 ALEX CODINA RIERA   H Sèniors X
123 59 00:56:47 NÚRIA RUBIO BELLAVISTA L’Aire D Sèniors X
124 75 00:56:49 GERARD SANTASUSAGNA ALEJANDRO   H Sèniors X
125 124 00:56:50 JAVIER GONZALEZ PEÑAS   H Sèniors X
126 8 00:57:07 MIGUEL ANGEL  ROBLES TORRES C.E SANLORIA H Màsters X
127 186 00:57:09 OSCAR ALBOS OBIOLS Atletic santa fe H Sèniors X
128 295 00:57:17 MARTINA CARMONA PERERA 0 D Sèniors X
129 98 00:57:32 JUANJO MONTES PABLOS club excursinista empordanés H Màsters X
130 151 00:57:41 MAURO LOPEDOTE LABATE C.E.Sanloria H Màsters X
131 160 00:58:20 PEP MOLINA FUSTÉ CE SANLORIA H Veterans X
132 112 00:58:26 MARIA COSTA DIEZ Mountain runners del Berguedà  D Cadets X
133 199 00:59:28 ENRIC CALVO FORNONS Espoleta H Sèniors X
134 152 01:00:02 JOSEP LLUIS ROCA BLANCH   H Sèniors X
135 119 01:00:11 JOSEP VIDAL CERQUEDA   H Màsters X
136 136 01:00:13 ANNA TRISTANY CODINA BLUE MOTORS PONTS - Neolith D Sèniors X
137 307 01:00:21 JOSEP PELLICER SANVICENS 0 H Veterans X
138 171 01:00:32 XAVIER COLELL BALLETBÒ Unió Esportiva ESPOLETA H Sèniors X
139 109 01:00:49 PEPITA CARNER JUNYENT UECANOIA D Màsters X
140 79 01:01:00 ALICIA RUIZ COBOS C.E.Sanloria D Sèniors X
141 25 01:01:01 LOURENÇO  DA SILVA FERNANDES C. E. Sanloria H Sèniors X
142 33 01:01:03 XAVIER PUBILL POCIELLO Atletic Santa Fe H Màsters X
143 101 01:01:06 OSCAR REOLID  BAUSELLS  Club Esportiu Cerdanya Pirineus  H Sèniors X
144 12 01:01:23 ALEJANDRO SANFELIU PINEDA CPA H Sèniors X
145 93 01:01:34 PERE ROVIRÓ PARAREDA UNIÓ EXTA. VIC H Màsters X
146 29 01:01:38 CARLOS GUÀRDIA CARBONELL Unió Esportiva Espoleta H Sèniors X
147 183 01:01:56 BERNAT GABARRÓ GRASET ETFEM H Cadets X
148 291 01:02:03 ARES TORA GENDRAU 0 D Cadets X
149 44 01:02:31 SUJATA  CASILLANIS  CAMPS La Sportiva junior team D Cadets X
150 18 01:02:58 LÍDIA CRIBALLÉS CASALÍ ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ D Cadets X
151 263 01:03:01 GEMMA VICENTE VIVES UEU D Veterans X
152 125 01:03:13 LLUÍS ROIG TRAVESET ATLÈTIC SANTA FE - ORGANYÀ H Màsters X
153 265 01:03:18 MARIA BETRIU CATALA FEEC D Màsters X
154 236 01:03:21 XAVI FLIX JORDANA CE SANLORIA H Veterans X
155 55 01:03:53 JAUME MARLES DIAZ AE Mountain Runners del Berguedà H Veterans X
156 143 01:03:55 MARC BARTUMEU CARAMES Club Pirinenc Andorrà H Cadets X
157 107 01:04:27 LUISA RICO  MIRA Team Rohirrim D Sèniors X
158 106 01:04:29 ENRIQUE  POVEDA SARABIA Team Rohirrim  H Sèniors X
159 249 01:04:58 RAFEL CARDONA ESPONA FEEC H Veterans X
160 189 01:05:15 RAMON MIÑAMBRES REBÉS UEU H Màsters X
161 128 01:05:17 JAUME TRENADO DEL AGUILA UEU H Màsters X
162 168 01:05:29 VICENS REY JULIÀ UEU H Veterans X
163 170 01:05:32 CARLOS JULIÀ MIRÓ   H Veterans X
164 81 01:05:38 FERNANDA ALVES BARBOSA AAA D Sèniors X
165 17 01:05:47 MARTÍ BAYONA DOMINGO SEC H Màsters X
166 84 01:05:50 CARLES PUBILL TRULLÀ   H Veterans X
167 264 01:05:52 GERARD LLESUY BABOT Club Pirinenc andorrà H Sèniors X
168 156 01:06:09 JOAN JORDI GARCIA UEU H Màsters X
169 87 01:06:31 MARIA GARCIA TARRES AAA D Sèniors X
170 88 01:06:37 ANNA GARCIA TARRES AAA D Sèniors X
171 166 01:06:42 MIRIAM BELLON PERONA   D Sub-23 X
172 135 01:06:48 FELIU PARRAMON BONET UEU H Sèniors X
173 288 01:06:57 ENRIC CANTOS ESTEL 0 H Sèniors X
174 311 01:07:00 TONI VALLS SALÓ 0 H Veterans X
175 244 01:08:05 YASMINA RABASA  MORENO FAM D Sèniors X
176 66 01:08:21 JOAN CARLES ROQUÉ club esportiu xino-xano orientació H Veterans X
177 225 01:08:57 MARIA  GRAU SAMPER AMICS ATLETISME ANDORRA D Sèniors X
178 105 01:09:35 JOSE ALVAREZ FERNANDEZ C.E.Sanloria H Veterans X
179 108 01:09:44 MERITXELL FEIXES BETRIU   D Veterans X
180 239 01:10:58 PERE PERNAL MUSSONS cap H Màsters X
181 127 01:11:56 JORDI SERRATO RIBO UEU H Veterans X
182 164 01:12:42 ENCARNA PERONA GUIRADO   D Màsters X
183 130 01:13:09 ISIDRE DOMENJÓ BOIX   H Màsters X
184 53 01:13:22 MARIA ESPUGA RUBIO Atlético Santa Fe D Sèniors X
185 187 01:14:11 IGNASI PERONA GUIRADO   H Veterans X
186 141 01:14:34 PATRICIA AYALA CORONEL AE EKKE D Sèniors X
187 131 01:14:45 IMMA BUSCALLÀ COROMINAS   D Màsters X
188 58 01:14:51 SEBASTIÀ IBAÑEZ SERRA   H Màsters X
189 145 01:16:56 MONTSE SAIZ PALENCIA UEU D Veterans X
190 247 01:16:58 MAITE GONZALEZ  CASALS UEU D Màsters X
191 175 01:17:01 ESTER ALBERT CORTES CPA D Màsters X
192 78 01:17:06 JOSEP FEIXES BETRIU UEU H Màsters X
193 147 01:18:42 CANÒLICH FÀBREGA CLOSA centre excta. guissonenc D Sèniors X
194 134 01:21:51 JESÚS  TO TUBAU   H Màsters X
195 229 01:24:09 TERESA PLANAVILA PASCUET   D Veterans X
196 286 01:24:12 IGNACIO RISUEÑO PUCHADES 0 H Sèniors X
197 90 01:24:56 MARTA DOMENECH CAÑAS Unio Muntanyenca Eramprunya D Veterans X
198 95 01:24:57 ALBERTO AMOR  GARCÍA Unió muntayenca eramprunya H Veterans X
199 302 01:25:20 ESTER CASTELLS SALSE 0 D Veterans X
200 86 01:33:23 NEUS MORA MARÍN Meià Runners D Veterans X
201 150 01:35:00 LAURA GONZALEZ  RUIZ UEU D Cadets X
202 96 01:44:07 MARIA FILOMENA CANAL ÁLVAREZ A.A. XAFATOLLS D Màsters X
203 198 01:45:20 XAVIER JORDANA  BARRAL   H Sèniors X
204 197 01:45:28 JUDITH CARRILLO MITJANA   D Sèniors X
205 137 01:47:22 DOLORS RUIZ PIÑERO X-pirience D Veterans X
206 103 01:47:25 CLARA RIUBRUGENT SANCHEZ   D Veterans X
207 104 01:47:28 ANDRES CANO ORTIZ   H Veterans X
208 11 abandona JORDI FRIGOLA MATÓ Club Esqui Girona H Sub-23 X