XI Vertical Quiri - 2018
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL
ABSOLUTA - Vertical Quiri
POSICIÓ DORSAL TEMPS NOM COGNOM1 COGNOM2 CLUB / AGRUPACIÓ H/D CATEGORIA Vertical Petit Caminador
1 176 0:38:38 ALBERT OLLÉ ALDEGUER Centre Excursionista Torrellenc H Sèniors X  -  -
2 144 0:39:06 GABRIEL CROSAS SALVANS L’Esportiu Torelló H Veterans X  -  -
3 113 0:39:25 ARNAU CASES DE MATIAS La Sportiva H Júniors X  -  -
4 83 0:40:37 JORDI ROYO LOZANO Atletisme valls d andorra H Veterans X  -  -
5 61 0:40:41 DAVID MENDEZ DURAN club Triatlo Serradells H Veterans X  -  -
6 102 0:41:10 GERARD ESPAÑÓ ANICETO AE Mountain Runners Berguedà H Sèniors X  -  -
7 296 0:41:31 SERGI BRAU VILLARÓ 0 H Sub-23 X  -  -
8 94 0:41:32 JORDI BOLET ARAGONÈS Club Esportiu Cerdanya Pirineus H Sèniors X  -  -
9 115 0:41:34 PAU COLL TURRÀ Ski Club Camprdon H Júniors X  -  -
10 67 0:41:46 DAVID SOLER SUCARRATS Noclub H Sèniors X  -  -
11 172 0:42:09 ENRIQUE  SANTAMARIA MARTINEZ CLUB MONTANYENC MONISTROLENC H Sèniors X  -  -
12 149 0:42:18 OT FERRER MARTÍNEZ A.E. Mountain Runners del Berguedà-Dynafit H Cadets X  -  -
13 114 0:42:39 GERARD BATET XAUS Aemdekp H Sub-23 X  -  -
14 5 0:42:47 CARLOS FERNÁNDEZ DOBARRO Amics del atletismo Andorra H Sèniors X  -  -
15 6 0:42:51 EMILIO FERNANDEZ PUENTE Acroyogins H Veterans X  -  -
16 30 0:43:08 ALBERT PÉREZ ANGLÈS C.E. La xiruca foradada H Cadets X  -  -
17 237 0:43:13 JULIO RODRIGUES DA COSTA C.E.Sanloria H Sèniors X  -  -
18 178 0:43:42 ROGER FÍGULS CALVELO Associació Esportiva Pallars (AEP) H Cadets X  -  -
19 32 0:43:49 SALVI FARGAS BUSQUETS   H Màsters X  -  -
20 64 0:44:00 OSCAR FLORES LOPEZ SA-ESPORT H Sèniors X  -  -
21 22 0:44:07 MARCO MOREIRA ESTEVES C.E.SANLORIA H Sèniors X  -  -
22 289 0:44:09 MARC CANTENYS RIBALTA 0 H Sèniors X  -  -
23 191 0:44:16 AMADEU MARCH MONTON SEC H Sèniors X  -  -
24 274 0:44:20 JOSEP MIRET  TOMÀS   H Cadets X  -  -
25 196 0:44:25 XAVI ALET ALIS Pa d'Or el forn d'Organyà H Sèniors X  -  -
26 74 0:44:38 QUIRZE SAGUÉ SORS runningtrail Vilajuïga H Cadets X  -  -
27 65 0:44:46 PEP SANSA BULLICH C.E. SANT JULIA H Veterans X  -  -
28 139 0:44:52 DAVID  PATIÑO UBIA Club Excta.UECANOIA H Sèniors X  -  -
29 242 0:45:01 LLUIS SANVICENTE ROCHA AAA H Sèniors X  -  -
30 226 0:45:13 ALBERT FERRER BACARDIT Club Excursionista UECANOIA  H Veterans X  -  -
31 319 0:45:24 FERRAN ALBOQUERS ALIBERCH 0 H Sèniors X  -  -
32 234 0:45:27 ORIOL OLM ROUPPERT SEC H Cadets X  -  -
33 284 0:45:31 OSCAR AGÜERA DIEZ 0 H Sèniors X  -  -
34 299 0:45:43 CARLES SUNYER MINGO 0 H Júniors X  -  -
35 132 0:46:09 DARIO XABIER PEREZ ENDERIZ Club Triatló Serradells H Veterans X  -  -
36 267 0:46:29 OLIVIER CESCATO BAROT CLUB PIRINENC ANDORRA H Màsters X  -  -
37 50 0:46:38 XAVIER PATIÑO UBIA CLUB EXCTA UECANOIA H Veterans X  -  -
38 162 0:46:43 DANI MARÍN RODRÍGUEZ C.E. SanLoria H Veterans X  -  -
39 47 0:46:45 JORDI VIDAL GARCIA Patxanguerus d'Alforja H Júniors X  -  -
40 2 0:46:58 XAVI PATXOT PEITX CEC H Sub-23 X  -  -
41 195 0:47:04 GERARD ROGÉ ROYO PCGR H Cadets X  -  -
42 54 0:47:13 JORDI GALLEGO GALLARDO Egaramossenaires  H Sèniors X  -  -
43 38 0:47:17 ÒSCAR JORBA MORROS Club Esquí Berguedà H Sèniors X  -  -
44 126 0:47:25 DIDAC ALEIXANDRI CARRILLO Club Triatló Serradells Andorra H Sèniors X  -  -
45 16 0:47:29 JOSEP LABRADOR LUNA A.e.matxacuca H Màsters X  -  -
46 122 0:47:31 ADRIÀ  BARTUMEU CARAMES Cap H Júniors X  -  -
47 62 0:47:32 RAMON CABALLERIA GOMEZ TRC Aresta H Cadets X  -  -
48 46 0:47:34 DAVID MONTOTO AYALA NO LIMITS H Veterans X  -  -
49 173 0:48:15 TAKA (JUAN) PARRA FALLA Club Sanloria H Màsters X  -  -
50 181 0:48:19 NIL CARDONA MORENO UEU H Cadets X  -  -
51 266 0:48:37 SERGI CABALLERO TRESCENTS   H Júniors X  -  -
52 138 0:49:07 LLUIS SOLANS BUENAVENTURA X-pirience H Veterans X  -  -
53 117 0:49:24 CARLES TARRÉS HERNAN BLUE MOTORS NEOLITH H Veterans X  -  -
54 69 0:49:28 ANIOL  MONTES DELCLÓS Club Excursionista Empordanés H Cadets X  -  -
55 142 0:49:29 XAVI CADENA BROTO U.E.U H Màsters X  -  -
56 89 0:49:31 JAUME RIBERA CASANOVAS AAA H Veterans X  -  -
57 60 0:49:33 IMMA PARRILLA NOVA club Triatlo Serradells D Veterans X  -  -
58 91 0:49:57 PEDRO  CORREIA JALES AAA H Veterans X  -  -
59 56 0:50:05 FRANCISCO MUÑOZ MORENO c.e.sanloria H Màsters X  -  -
60 1 0:50:09 ALBERT GIRON LLESERA OBRINT TRAÇA CLUB ESPORTIU H Sèniors X  -  -
61 111 0:50:17 DAVID PIÑOL GARCIA AMICS ATLETISME ANDORRA H Sèniors X  -  -
62 49 0:50:19 ANTONI MIRÓ ANDREU Alliberaadrenalina H Màsters X  -  -
63 269 0:50:20 GUILLERMO LOPEZ CROSS MARTINEZ   H Sèniors X  -  -
64 14 0:50:32 JORDI SERRA PARAREDA Club excursionista Farners H Sèniors X  -  -
65 129 0:50:36 POL TRENADO FONT UEU H Xics X  -  -
66 9 0:50:39 RAFEL MOSEGUI  TORÀ ATE Atletisme Terres de l'Ebre H Sèniors X  -  -
67 323 0:50:41 PEP FORN BERNAUS 0 H Veterans X  -  -
68 158 0:50:45 JESUS  BELLON GALAN   H Màsters X  -  -
69 121 0:50:46 JOSEP SÁNCHEZ GIMÉNEZ FOTO ESTUDI LA SEU H Màsters X  -  -
70 180 0:50:48 LLUÍS FÍGULS TORREBADELLA Associació Esportiva Pallars (AEP) H Màsters X  -  -
71 80 0:50:50 ANTONIO GOMES LIMA  C.E.SANLORIA H Veterans X  -  -
72 13 0:50:53 JOSEP MARIA MORENO RODRIGUEZ Club Natació Igualada H Màsters X  -  -
73 85 0:50:56 IVAN BALAGUERÓ MASANÉS Meià Runners H Sèniors X  -  -
74 20 0:51:14 ALBERT MOLINA BARCONS Centre Excursionista del Solsonès H Sèniors X  -  -
75 268 0:51:20 ROSSEND CABANES FRANCO CE SANLORIA H Veterans X  -  -
76 246 0:51:23 MARIO RUI MENIER POVOA bloccafe H Sèniors X  -  -
77 48 0:51:26 PERE MARSE  VIDAL CLUB EXCTA. UEC ANOIA  H Veterans X  -  -
78 99 0:51:36 ROSER ESPAÑOL BADA UEU D Veterans X  -  -
79 15 0:51:40 ADRIÀ BARÓ CORRAL Ultra Lleida Team H Júniors X  -  -
80 322 0:51:44 MARC SEGARRA ANDREU 0 H Sèniors X  -  -
81 273 0:51:46 JORDI ROSELLÓ CARRERAS AAEET H Cadets X  -  -
82 190 0:51:53 JORDI BARBÉ COLELL   H Sèniors X  -  -
83 157 0:52:26 JAUME BOTINAS NADAL   H Sèniors X  -  -
84 306 0:52:34 JOSEP M CALAFELL   0 H Sèniors X  -  -
85 177 0:52:42 XAVIER  MAS GARCIA    H Sèniors X  -  -
86 34 0:52:45 DAVID NUÑEZ PUJOL Club Excta. UECANOIA H Màsters X  -  -
87 301 0:52:49 CHRISTOPHE CABARROT RHODES 0 H Veterans X  -  -
88 116 0:52:57 ENRIC VILANA COSTA Athletic sta Fe H Veterans X  -  -
89 52 0:53:06 JORDI SÁNCHEZ VILA   H Sèniors X  -  -
90 51 0:53:15 FRAN ÀLVAREZ CASADO C.E. SANLORIA H Veterans X  -  -
91 82 0:53:19 EDU SALERNO QUESADA C.E sanloria H Sèniors X  -  -
92 19 0:53:29 ANIOL BORRELL CASALS PUIGCERDÀ ESQUÍ CLUB H Xics X  -  -
93 193 0:53:31 ANNA ARTAL ESCRIU CE SANLORIA  D Sèniors X  -  -
94 23 0:53:40 ADRIÀ ESTANY RIU UEU H Sèniors X  -  -
95 185 0:53:51 MARC PALAU COMA   H Veterans X  -  -
96 133 0:53:55 SANDRA CASTELLANAS SANS Club Triatló Serradells D Sèniors X  -  -
97 27 0:54:01 EMILI SOLER CASTELLTORT UECANOIA H Màsters X  -  -
98 118 0:54:10 JORDI  MALÉ ISCLA   H Sèniors X  -  -
99 184 0:54:24 IGNASI MARTIN ABELLAN UEU H Veterans X  -  -
100 68 0:54:29 ÀNGEL BERTRAN TONICO   H Veterans X  -  -
101 26 0:54:33 CARLOS MURILLO FUENTES agrupació excursionista montsant H Veterans X  -  -
102 3 0:54:36 JOAN GARRIGA MUÑOZ MARATONIANS DEL SEGRE H Sèniors X  -  -
103 7 0:54:39 LAIA MARTÍNEZ RIBOT Acroyogins D Sèniors X  -  -
104 146 0:54:43 JOSEP VILLORBINA CALAFELL centre excta. guissonenc H Sèniors X  -  -
105 233 0:54:45 JOAN MARQUET LACAYA - H Sèniors X  -  -
106 232 0:54:52 ANDREA SINFREU ALDUNCIN Soldeu Esquí Club D Cadets X  -  -
107 41 0:54:54 JOAN MACAYA SOLANES Club Esquí Pobla de Segur H Sèniors X  -  -
108 120 0:54:56 FRANCESC PICORNELL GRENZNER Centre Excta de Catalunya H Sèniors X  -  -
109 294 0:55:04 LLUÍS TORRA BARALDES 0 H Màsters X  -  -
110 110 0:55:06 JOSEP SANCHEZ MARTIN UECANOIA H Màsters X  -  -
111 73 0:55:16 JOSEP MA MONTRAGULL LLENAS CE La Xiruca Foradada H Veterans X  -  -
112 123 0:55:18 JORDI VILANA VILARRUBLA Atlètic Santa Fe H Veterans X  -  -
113 76 0:55:19 MARTA LLAGOSTERA MAGRANS 4000peus Collbató D Júniors X  -  -
114 275 0:55:33 VICENÇ SELLARES OLIVERAS Terraruners H Veterans X  -  -
115 43 0:55:39 DAVID TOMAS  PITA Cap H Veterans X  -  -
116 36 0:55:41 LLUIS MAURI VIVET C.M SIGUEME H Sèniors X  -  -
117 153 0:56:04 JOAN BUSQUETS RIUBRUGENT UEU H Cadets X  -  -
118 31 0:56:07 ROSA MARIA NIETO ZAMORA UECANOIA D Sèniors X  -  -
119 92 0:56:12 SONIA CARRILLO BARDAJI AAA D Veterans X  -  -
120 238 0:56:25 ELSON RODRIGUES ALVES C.e sanloria H Sèniors X  -  -
121 10 0:56:27 BERNAT CANUT FONT Atlètic Santa Fe H Sèniors X  -  -
122 97 0:56:36 ALEX CODINA RIERA   H Sèniors X  -  -
123 59 0:56:47 NÚRIA RUBIO BELLAVISTA L’Aire D Sèniors X  -  -
124 75 0:56:49 GERARD SANTASUSAGNA ALEJANDRO   H Sèniors X  -  -
125 124 0:56:50 JAVIER GONZALEZ PEÑAS   H Sèniors X  -  -
126 8 0:57:07 MIGUEL ANGEL  ROBLES TORRES C.E SANLORIA H Màsters X  -  -
127 186 0:57:09 OSCAR ALBOS OBIOLS Atletic santa fe H Sèniors X  -  -
128 295 0:57:17 MARTINA CARMONA PERERA 0 D Sèniors X  -  -
129 98 0:57:32 JUANJO MONTES PABLOS club excursinista empordanés H Màsters X  -  -
130 151 0:57:41 MAURO LOPEDOTE LABATE C.E.Sanloria H Màsters X  -  -
131 160 0:58:20 PEP MOLINA FUSTÉ CE SANLORIA H Veterans X  -  -
132 112 0:58:26 MARIA COSTA DIEZ Mountain runners del Berguedà  D Cadets X  -  -
133 199 0:59:28 ENRIC CALVO FORNONS Espoleta H Sèniors X  -  -
134 152 1:00:02 JOSEP LLUIS ROCA BLANCH   H Sèniors X  -  -
135 119 1:00:11 JOSEP VIDAL CERQUEDA   H Màsters X  -  -
136 136 1:00:13 ANNA TRISTANY CODINA BLUE MOTORS PONTS - Neolith D Sèniors X  -  -
137 307 1:00:21 JOSEP PELLICER SANVICENS 0 H Veterans X  -  -
138 171 1:00:32 XAVIER COLELL BALLETBÒ Unió Esportiva ESPOLETA H Sèniors X  -  -
139 109 1:00:49 PEPITA CARNER JUNYENT UECANOIA D Màsters X  -  -
140 79 1:01:00 ALICIA RUIZ COBOS C.E.Sanloria D Sèniors X  -  -
141 25 1:01:01 LOURENÇO  DA SILVA FERNANDES C. E. Sanloria H Sèniors X  -  -
142 33 1:01:03 XAVIER PUBILL POCIELLO Atletic Santa Fe H Màsters X  -  -
143 101 1:01:06 OSCAR REOLID  BAUSELLS  Club Esportiu Cerdanya Pirineus  H Sèniors X  -  -
144 12 1:01:23 ALEJANDRO SANFELIU PINEDA CPA H Sèniors X  -  -
145 93 1:01:34 PERE ROVIRÓ PARAREDA UNIÓ EXTA. VIC H Màsters X  -  -
146 29 1:01:38 CARLOS GUÀRDIA CARBONELL Unió Esportiva Espoleta H Sèniors X  -  -
147 183 1:01:56 BERNAT GABARRÓ GRASET ETFEM H Cadets X  -  -
148 291 1:02:03 ARES TORA GENDRAU 0 D Cadets X  -  -
149 44 1:02:31 SUJATA  CASILLANIS  CAMPS La Sportiva junior team D Cadets X  -  -
150 18 1:02:58 LÍDIA CRIBALLÉS CASALÍ ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ D Cadets X  -  -
151 263 1:03:01 GEMMA VICENTE VIVES UEU D Veterans X  -  -
152 125 1:03:13 LLUÍS ROIG TRAVESET ATLÈTIC SANTA FE - ORGANYÀ H Màsters X  -  -
153 265 1:03:18 MARIA BETRIU CATALA FEEC D Màsters X  -  -
154 236 1:03:21 XAVI FLIX JORDANA CE SANLORIA H Veterans X  -  -
155 55 1:03:53 JAUME MARLES DIAZ AE Mountain Runners del Berguedà H Veterans X  -  -
156 143 1:03:55 MARC BARTUMEU CARAMES Club Pirinenc Andorrà H Cadets X  -  -
157 107 1:04:27 LUISA RICO  MIRA Team Rohirrim D Sèniors X  -  -
158 106 1:04:29 ENRIQUE  POVEDA SARABIA Team Rohirrim  H Sèniors X  -  -
159 249 1:04:58 RAFEL CARDONA ESPONA FEEC H Veterans X  -  -
160 189 1:05:15 RAMON MIÑAMBRES REBÉS UEU H Màsters X  -  -
161 128 1:05:17 JAUME TRENADO DEL AGUILA UEU H Màsters X  -  -
162 168 1:05:29 VICENS REY JULIÀ UEU H Veterans X  -  -
163 170 1:05:32 CARLOS JULIÀ MIRÓ   H Veterans X  -  -
164 81 1:05:38 FERNANDA ALVES BARBOSA AAA D Sèniors X  -  -
165 17 1:05:47 MARTÍ BAYONA DOMINGO SEC H Màsters X  -  -
166 84 1:05:50 CARLES PUBILL TRULLÀ   H Veterans X  -  -
167 264 1:05:52 GERARD LLESUY BABOT Club Pirinenc andorrà H Sèniors X  -  -
168 156 1:06:09 JOAN JORDI GARCIA UEU H Màsters X  -  -
169 ? 1:06:20 ? ? ? ? ? ? ?    
170 87 1:06:31 MARIA GARCIA TARRES AAA D Sèniors X  -  -
171 88 1:06:37 ANNA GARCIA TARRES AAA D Sèniors X  -  -
172 166 1:06:42 MIRIAM BELLON PERONA   D Sub-23 X  -  -
173 135 1:06:48 FELIU PARRAMON BONET UEU H Sèniors X  -  -
174 288 1:06:57 ENRIC CANTOS ESTEL 0 H Sèniors X  -  -
175 311 1:07:00 TONI VALLS SALÓ 0 H Veterans X  -  -
176 244 1:08:05 YASMINA RABASA  MORENO FAM D Sèniors X  -  -
177 66 1:08:21 JOAN CARLES ROQUÉ club esportiu xino-xano orientació H Veterans X  -  -
178 225 1:08:57 MARIA  GRAU SAMPER AMICS ATLETISME ANDORRA D Sèniors X  -  -
179 105 1:09:35 JOSE ALVAREZ FERNANDEZ C.E.Sanloria H Veterans X  -  -
180 108 1:09:44 MERITXELL FEIXES BETRIU   D Veterans X  -  -
181 239 1:10:58 PERE PERNAL MUSSONS cap H Màsters X  -  -
182 127 1:11:56 JORDI SERRATO RIBO UEU H Veterans X  -  -
183 164 1:12:42 ENCARNA PERONA GUIRADO   D Màsters X  -  -
184 130 1:13:09 ISIDRE DOMENJÓ BOIX   H Màsters X  -  -
185 53 1:13:22 MARIA ESPUGA RUBIO Atlético Santa Fe D Sèniors X  -  -
186 187 1:14:11 IGNASI PERONA GUIRADO   H Veterans X  -  -
187 141 1:14:34 PATRICIA AYALA CORONEL AE EKKE D Sèniors X  -  -
188 131 1:14:45 IMMA BUSCALLÀ COROMINAS   D Màsters X  -  -
189 58 1:14:51 SEBASTIÀ IBAÑEZ SERRA   H Màsters X  -  -
190 145 1:16:56 MONTSE SAIZ PALENCIA UEU D Veterans X  -  -
191 247 1:16:58 MAITE GONZALEZ  CASALS UEU D Màsters X  -  -
192 175 1:17:01 ESTER ALBERT CORTES CPA D Màsters X  -  -
193 78 1:17:06 JOSEP FEIXES BETRIU UEU H Màsters X  -  -
194 147 1:18:42 CANÒLICH FÀBREGA CLOSA centre excta. guissonenc D Sèniors X  -  -
195 134 1:21:51 JESÚS  TO TUBAU   H Màsters X  -  -
196 229 1:24:09 TERESA PLANAVILA PASCUET   D Veterans X  -  -
197 286 1:24:12 IGNACIO RISUEÑO PUCHADES 0 H Sèniors X  -  -
198 90 1:24:56 MARTA DOMENECH CAÑAS Unio Muntanyenca Eramprunya D Veterans X  -  -
199 95 1:24:57 ALBERTO AMOR  GARCÍA Unió muntayenca eramprunya H Veterans X  -  -
200 302 1:25:20 ESTER CASTELLS SALSE 0 D Veterans X  -  -
201 86 1:33:23 NEUS MORA MARÍN Meià Runners D Veterans X  -  -
202 150 1:35:00 LAURA GONZALEZ  RUIZ UEU D Cadets X  -  -
203 96 1:44:07 MARIA FILOMENA CANAL ÁLVAREZ A.A. XAFATOLLS D Màsters X  -  -
204 198 1:45:20 XAVIER JORDANA  BARRAL   H Sèniors X  -  -
205 197 1:45:28 JUDITH CARRILLO MITJANA   D Sèniors X  -  -
206 137 1:47:22 DOLORS RUIZ PIÑERO X-pirience D Veterans X  -  -
207 103 1:47:25 CLARA RIUBRUGENT SANCHEZ   D Veterans X  -  -
208 104 1:47:28 ANDRES CANO ORTIZ   H Veterans X  -  -
209 11 abandona JORDI FRIGOLA MATÓ Club Esqui Girona H Sub-23 X  -  -