Cadí Trail / Half - 2017
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL
absoluta TRAIL
POSICIÓ DORSAL TEMPS NOM COGNOMS CLUB / AGRUPACIÓ H/D CATEGORIA
1 2 05:20:24 JOSEP CUADRAT BESA  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
2 79 05:57:43 JOAN MORERA ROVIRA  CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS home Sèniors
3 202 05:58:58 PAU VILAR RIBO LA MOLINA CLUB D’ESPORTS home Sèniors
4 94 06:07:55 RAUL BUTACI  CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER home Sèniors
5 204 06:16:36 FRANCESC CABALLÉ FABRA  AAEET home Sèniors
6 209 06:17:17 MATEU PLANELLA PARÉS A LA MENUDA home Sèniors
7 182 06:20:32 DAVID GALLEGO BRESCÓ Sedis home Veterans
8 197 06:21:34 XAVIER CADENA BROTO  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Màsters
9 210 06:22:54 CARES SANT OBIOLS mountain runners del bergueda home Sèniors
10 213 06:28:31 XISCO RIQUELME FERNANDEZ MALIFT MALLORCATRAIUL home Sèniors
11 167 06:31:49 LLUIS SOLANS BUENAVENTURA x-pirience home Veterans
12 8 06:32:11 JOSEP BARAU I TOMÀS  CENTRE EXCTA. SANT BOI home Sèniors
13 88 06:42:24 ABEL CODINA SOLANELLAS  A.E. MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ home Veterans
14 186 06:44:13 GUILLEM PUIG JUNYENT 2x2 Santpedor home Sèniors
15 135 06:49:29 FLORIÀ MARTÍNEZ TORRES  CLUB EXCTA. MONTBLANC home Sèniors
16 157 06:50:54 JOAN PRAT BAU GUILLES.CAT home Veterans
17 108 06:52:04 PERE LOPEZ ARIAS Independent home Veterans
18 124 06:54:32 ANTONI MORERA PAGES  CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS home Veterans
19 187 06:54:52 XAVI BLANCH TORT A.E. MUNTANYA  CAPELLADES home Sèniors
20 48 06:56:11 JOSEP ORIOL SANZ I CUNTIES  ASS.ESP. DIEDRE home Màsters
21 207 06:57:37 JAUME BRAGULAT ROS  CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR home Veterans
22 1 06:59:57 ROSER ESPAÑOL BADA  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA dona Veterans
23 148 07:15:27 DANIEL ROIG LOPEZ Mallorca Trail home Veterans
24 214 07:20:44 ANTONI PUJOL FRAU MALIFT MALLORCATRAIL home Veterans
25 35 07:21:17 ROGER MOLIST PLADEVALL  CLUB EXCTA. MADTEAM home Sèniors
26 198 07:21:32 ALBERT GONFAUS CASTAÑO  A.E. MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ home Veterans
27 212 07:25:21 XAVI SÁNCHEZ NAVARRO Equip de curses i marxes del Solsonès home Veterans
28 178 07:26:37 DAVID BARÓ GIRÓ  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
29 189 07:26:47 NICOLAS BORRAS PONS ASS.EXCTA. LO PASSADOR home Sèniors
30 151 07:28:19 AGUSTI FABREGA BRANCHAT CLUB TRIATLO BASILISCUS home Sèniors
31 121 07:29:59 JOSEP MARIA REBULL FERRAN  SKI CLUB CAMPRODON (SE) home Veterans
32 91 07:30:12 GERARD TORRES ROVIRA Centre Excursionista del Solsonès home Veterans
33 42 07:33:05 MIQUEL FARRÉ MASIP CENTRE EXCTA. DE FLIX home Sèniors
34 193 07:44:27 ESTHER FARRE LLORDES fondistes cervera dona Sèniors
35 9 07:44:59 XAVIER RODRÍGUEZ ANGRILL C.E. TORREDEMBARRA home Veterans
36 27 07:45:52 ANTONIO LUIS MESA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO home Sèniors
37 173 07:46:22 FRANCISCO MUÑOZ MORENO C.E. SANLORIA home Màsters
38 190 07:47:59 CLAUDIA TREMPS PEREZ  ASS.ESP. VIDABONA dona Sub-23
39 176 07:48:03 DAVID COSTA SAMBLAS Cap home Veterans
40 115 07:52:36 RAMON LLADOS RODRIGUEZ Plofa team home Sèniors
41 174 07:53:57 ANNA ARTAL ESCRIU S.A.E. Sant Julià dona Sèniors
42 100 07:54:05 ANTONI ARTIGUES TARRES Cal Cubano home Sèniors
43 61 07:56:46 RAMON CORRALES VALLS  GRUP EXCTA. MALGRATENC home Sèniors
44 16 08:00:16 ORIOL CHIES SIRISI  C.C.E. SERRES DEL MESTRAL home Sèniors
45 185 08:00:23 GUILLERMO GARCIA DE MARINA SOLER ASSOCIACIÓ BESCANÓ CORRE (SE) home Sèniors
46 31 08:01:11 ALBERT RAMÍREZ GONZALEZ CEM El Papiol home Sèniors
47 65 08:01:19 EUDALD NAVARRO ORTONOBES CLUB C.E. SERRES DEL MESTRAL home Sèniors
48 223 08:01:19 ANTON BOQUÉ RIART ASS.ESP. BLANCAFORT home Sèniors
49 86 08:02:47 JAVIER IZQUIERDO IZQUIERDO  CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS home Veterans
50 134 08:03:53 DAVID PUEYO MINISTRAL CEFUC home Veterans
51 122 08:04:33 XAVIER BUSQUETS BRULLET  CENTRE EXCTA. DE RUBÍ home Veterans
52 62 08:04:33 JOAN LLORDES VALERO NO CLUB home Màsters
53 51 08:04:39 XAVIER FABRE HEREDIA  ASS.ESP. DIEDRE home Sèniors
54 90 08:06:22 JOSEP SANCHEZ GIMENEZ FOTO ESTUDI LA SEU home Veterans
55 76 08:06:25 JORDI GALOBART BOIX  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
56 87 08:06:30 PEP MARCHAL MORENO POBLATANS IRREDUCTIBLES home Veterans
57 188 08:06:31 LUIS CARLOS LELA SANTOS ... home Sèniors
58 58 08:10:34 CARLES ORÓ BEÀ Tri-4.40 home Sèniors
59 82 08:10:56 DAVID SOLER PONS  A.E. MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ home Veterans
60 64 08:11:09 PERE OBRE BESORA CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA home Veterans
61 14 08:15:27 JOAN PALLEJÀ ELIAS CLUB EXCTA. DE GRÀCIA home Màsters
62 75 08:23:41 FELICIANA ORQUIOLA ROJAS  CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO dona Sèniors
63 78 08:25:12 TONI SÁNCHEZ MARTÍNEZ  CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO home Sèniors
64 99 08:27:25 SERGI RIU ANGUERA  CENTRE EXCTA. GUISSONENC home Sèniors
65 24 08:27:47 MARC ANTONI FERNANDEZ DE CIURANA  C.C.E. SERRES DEL MESTRAL home Veterans
66 98 08:29:13 JOSÉ FRANCISCO GONZÀLEZ ABARCA UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
67 101 08:29:13 VICENS REY JULIÀ  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
68 201 08:30:04 MARC PALAU COMA Independent home Veterans
69 180 08:32:52 SERGI GARCIA MARSOL fam home Sèniors
70 7 08:34:47 ALBERT VILÀ TEIXIDÓ CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO home Sèniors
71 52 08:38:57 TONI PONS LLAURADÓ  CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO home Veterans
72 170 08:40:11 CRISTINA BERNABE PENA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL dona Sèniors
73 168 08:40:12 IGNASI FERNANDEZ PRAT  CENTRE EXCTA. SANT CELONI home Veterans
74 143 08:41:11 ELISARD HUERTAS PUIGDEMASA CEFUC home Màsters
75 25 08:45:06 DINA FRIAS  INDEPENDENT dona Veterans
76 103 08:45:14 ALBERT TARGA MUNTANÉ  ASS.EXCTA. L’URGELL dona Sèniors
77 110 08:46:22 FRANCESC ZAMORA TRUJILLO C.E.SANLORIA home Sèniors
78 92 08:47:27 MIRIAM MARTÍNEZ CANTÓN  CENTRE EXCTA. PONTSICÀ dona Sub-23
79 195 08:48:15 SERAFI MIRET CUENCA CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA home Màsters
80 120 08:49:41 ALICIA RUIZ COBOS CPA dona Sèniors
81 50 08:50:07 JORDI FONTÀS MITJANAS GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES home Veterans
82 208 08:51:51 SERGI VALLS GUTIERREZ Amics Atletisme Andorra home Sèniors
83 206 08:51:53 GEMMA VICENTE VIVES UEU dona Veterans
84 217 08:51:55 IGNASI MARTÍN ABELLAN  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
85 93 08:51:55 JOAN LLOBERA SANMARTI Cormes home Veterans
86 36 08:52:16 JOSEP NIN VENTOSA  ASS.EXCTA. MONTMELL home Veterans
87 140 08:52:16 FERNANDO MILLÁN CARRO ASS.EXCTA. MONTMELL home Veterans
88 191 08:52:25 BENJAMIN CARVALHO VERAS CAP home Sèniors
89 147 08:52:25 SERGI SAMARRA GAS  C.E. ESPARDENYA VILALLONGA CAMP home Veterans
90 142 08:53:18 RUI MIGUEL MACIEL DE QUEIRÓS No home Sèniors
91 183 08:55:04 PERE DOU FERRAN  ASS.ESP. DIEDRE home Veterans
92 221 08:58:02 ISIDRE DOMENECH GARCIA KM0 PONENT home Veterans
93 102 08:59:21 JAUME RIBERA CASANOVAS The moks team home Veterans
94 116 08:59:21 JUAN JOSE RODRIGUEZ MUES Trail CER home Veterans
95 132 08:59:21 DAVID GIRAUT FERNANDEZ - home Sèniors
96 107 09:02:35 LUIS ORIOL CASTILLA NAVARRO Ashi Team home Veterans
97 77 09:05:44 DAVID OLIVER NIETO CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO home Sèniors
98 127 09:06:10 XAVI FLIX JORDANA CE SANLORIA home Veterans
99 10 09:06:10 RAFAEL DIEGUEZ SANTOS TRIALERS DE RUBI home Màsters
100 46 09:09:51 IVAN BALAÑA LLAGOSTERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO home Sèniors
101 97 09:10:21 DAVID ALCOBE BOSCH fondistes cervera home Veterans
102 194 09:11:26 DANIEL NAVARRÉ LIZANDRA --- home Veterans
103 109 09:11:42 MARTIN JAVIER NANETTI CPA home Veterans
104 155 09:11:49 PAU GIMENO BALLESTER TROTE-EXTREM home Sèniors
105 96 09:11:49 JORDI MOLINS MARQUES Ultra Lleida home Màsters
106 196 09:14:40 FRANCESC SILLA MARTINEZ  CLUB ATLÈTIC SANTA FE home Sèniors
107 172 09:19:56 XAVI BERENGUER ANDRÉS  CLUB EXCTA. CERDANYA -GREC- home Veterans
108 49 09:21:29 JOAN ESTIVILL ROIG A.E. ELS BIRIMBINS DE PRADES home Màsters
109 39 09:21:29 JESÚS BURLÓ IRIGARAY  ASS.EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES home Màsters
110 131 09:22:57 RAMON CODINA MASONS Centre Excursionista Guissonenc home Veterans
111 44 09:27:37 JOAN JOSEP GÓMEZ SADURNÍ  ASS.EXCTA. CAMPI QUI PUGUI home Veterans
112 222 09:32:08 ÀNGEL BERTRAN TONICO Cap home Veterans
113 83 09:32:09 JOAN VILANA REFART  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Sèniors
114 159 09:33:04 FRANCESC BALAGUERÓ BERTRAN GAS home Veterans
115 158 09:33:04 RAÜL LLOVET MONTANÉ (CUDOS) home Veterans
116 28 09:37:13 XAVIER BOZZO COLOMER Cap home Veterans
117 59 09:40:33 FRANCESC FELIP RODON  ASS.EXCTA. CATALUNYA DE REUS home Màsters
118 137 09:41:30 ADRIA MARTINEZ LLENA Ultra Lleida home Sèniors
119 55 09:42:09 ELOI ESCOLÀ AGUSTÍ  ASS.EXCTA. L’URGELL home Sèniors
120 112 09:42:09 ALBERT SOLÉ COS Ass.Excta.L’urgell home Sèniors
121 114 09:42:20 MATEU CRESPÍ ALEMANY Suez home Veterans
122 224 09:42:50 PAU GARCIA BASSOLS TRIBIKETRAINER.COM home Sub-23
123 3 09:43:11 MARC GASOL BOLEDA A.C.E.BOMBERS DE BARCELONA (SE) home Veterans
124 81 09:48:05 JOAN JOSEP MARTÍNEZ MATEOS Indep home Màsters
125 205 09:59:10 ISABEL VALLEJO RODRÍGUEZ Amics atletisme andorra dona Veterans
126 128 10:00:26 XAVI BARO GIRO CE SANLORIA home Veterans
127 153 10:00:26 MOHAMED AOURAGHE  Cap home Sèniors
128 225 10:04:04 XAVIER TORRIJOS GARCIA  C.E. INDEPENDENT DE CATALUNYA home Veterans
129 53 10:04:04 J.FRANCISCO PAREJA GOMEZ C.E. INDEPENDENT DE CATALUNYA home Veterans
130 144 10:05:10 XAVIER PELLICER ROGÉ  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Veterans
131 47 10:05:10 XAVIER PUBILL POCIELLO  CLUB ATLÈTIC SANTA FE home Veterans
132 145 10:09:43 JOAN ANTONI SINFREU ALRICH PLA home Veterans
133 166 10:14:36 JORDI SALAT FERNANDEZ CENTRE EXCTA. GUISSONENC home Màsters
134 111 10:16:04 ALFRED YAÑEZ SUCH  CENTRE EXCTA. PREMIÀ home Màsters
135 119 10:17:49 TONI SOLEY VALLDEPERAS PORTAL GAVARRES C.E. S. MARTÍ VELL home Veterans
136 126 10:19:32 PIEDAD PAREJO GONZÁLEZ  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA dona Màsters
137 154 10:19:32 TERESA SERRA ARGERICH  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA dona Veterans
138 73 10:20:55 JOSEP JOAQUIM GÜELL TRIGUEROS  CLUB EXCTA. TEIÀ home Veterans
139 67 10:23:31 JAVIER AGUADO EXPOSITO GEPS home Veterans
140 68 10:23:31 OLIVER GORDILLO ALVARIN GEPS home Sèniors
141 57 10:26:35 ANTONIO JIMENEZ RAMIREZ Club Pirinenc Andorra home Sèniors
142 23 10:30:26 KIKE MANZANO MULET CLUB ESP. GARRAF RUNNERS home Veterans
143 17 10:30:26 FERNANDO GARCIA BLASCO  CLUB ESP. GARRAF RUNNERS home Màsters
144 45 10:30:30 FELIU PARRAMON BONET  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Sèniors
145 164 10:31:55 SUSANNA URIOS RUIZ  A.E. CENTRE EXCTA. VILASSAR MAR dona Veterans
146 84 10:33:05 GEERTRUI LALEMAN  CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM dona Sèniors
147 162 10:33:17 ENRIC MAÑÀ RIBÓ Cap home Màsters
148 160 10:38:33 GARETH HICKS GARETH HICKS Abu Dhabi home Veterans
149 133 10:56:33 ALBERT MONTANÉ MUÑOZ  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Sèniors
150 165 10:56:33 RAMON ORFILA FARRAS  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Sèniors
151 40 10:56:40 MARTÍ BAYONA DOMINGO SEC home Màsters
152 218 11:01:52 ANTONIO MARTÍN CARDEÑES  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Màsters
153 105 11:01:53 JOAN JORDI GARCÍA  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Màsters
154 139 11:09:52 SERGI VILLAR RUBIROLA UME home Veterans
155 184 11:09:52 IGNASI PURSALS GIMÉNEZ CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) home Sèniors
156 21 11:09:52 JORDI GRAS VÍLCHEZ  CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) home Veterans
157 4 11:11:29 OSCAR SANCHEZ DELGADO  CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS home Veterans
158 18 11:13:44 JOAQUIN GONZALEZ FONTALVA CLUB ESP. GARRAF RUNNERS home Veterans
159 32 11:26:20 JAVIER BOLDÚ FERRER  CLUB EXCTA. ESPARREGUERA home Veterans
160 34 11:26:41 VÍCTOR AZNAR VIDAL C.E. INDEPENDENT DE CATALUNYA home Sèniors
161 150 11:49:23 JOSE ANTONIO VIÑAS SENTIS  CLUB CENTRE EXCTA. SORDS CATALUNYA home Màsters
162 220 11:52:04 JORDI SERRATO RIBO Independent home Veterans
163 200 11:52:04 NURIA BIRCHFEUS GARCIA AEXTERRARUN dona Sèniors
164 211 11:52:04 JAUME TRENADO DEL AGUILA INDEPENDENT home Veterans
165 175 11:52:04 JOSEP VIDAL CERQUEDA INDEPENDENT home Màsters
166 54 abandona JESÚS TO TUBAU - home Màsters
167 113 abandona ORIOL MONTSERRAT JUAN AEXTERRARUN home Sèniors
168 118 abandona MERITXELL COLLADO TORRENTS  A.E. CENTRE EXCTA. VILASSAR MAR dona Veterans
169 74 abandona AITOR ZUMAJO ESTEBAN  A.E. MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ home Sèniors
170 69 abandona GUILAD DODO PEREZ bombers andorra home Sèniors
171 104 abandona EDGAR PINYOL CIVIT  CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA home Veterans
172 106 abandona ROBERT LOPEZ ENRIQUEZ  ASS.ESP. INTEMPÈRIE home Màsters
173 11 abandona LLUIS CORDERO LLERA Summitrun home Sèniors
174 85 abandona ALBERT CATALAN ADELL  CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM home Sèniors
175 6 abandona JORDI NAVARRO CONSUL  CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES home Veterans
176 161 abandona JUAN MANUEL TERRON VASCO ATLETES D’ALTAFULLA home Veterans
177 226 abandona POL VIVES 0 home Júniors
178 89 abandona SANTI FIGUERAS BLANCO FONDISTES CERVERA home Veterans
179 171 abandona IVAN ARTIGAS REIXACH  AGRUP.EXCTA. TALAIA home Veterans
180 181 abandona OSCAR SAEZ RIOS Els4banks home Sèniors
181 29 abandona DAVID PARDO ESTADELLA Independent home Màsters
182 203 abandona SEBASTIA IBAÑEZ SERRA LLIURE home Màsters
183 70 abandona JORDI PLANA MONTSERRAT  LA MOLINA CLUB D’ESPORTS home Veterans
184 71 abandona PERE SURIA LLOPART Independent home Màsters
185 41 abandona MARCIAL VAZQUEZ MENDEZ SEAT RUNNERS home Sèniors
186 43 abandona DAVID VILATARSANA BALASTEGUI Seat Runners home Màsters
187 199 abandona FREDERIC FARRERAS CANO ASS.EXCTA. MONTMELL home Veterans
188 38 abandona SANTI ALCARAZ FERNANDEZ AE XTERRARUN home Veterans
189 5 abandona LAURA ESCORNE BENET beixec dona Veterans
190 63 abandona MANUEL SANCHEZ CRISTOBAL PENYA FONDISTES BADALONA home Màsters
191 80 abandona LLUIS ANTONI VALERO MORENO . home Veterans
192 95 abandona F. XAVIER FRANCINO BATLLE  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Màsters
193 117 abandona OLGA FLORES COLL GAFARRUNS dona Veterans
194 163 abandona CARLES GÓMEZ PARCERISAS  GRUP DE LLEURE LA CLAU (SE) home Veterans
195 177 abandona ISIDRE DOMENJÓ BOIX Cadí Canoe Kayak home Màsters
196 215 abandona EDUARD SÁNCHEZ GARCIA  A.E. MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ home Veterans
197 129 abandona MAURO LOPEDOTE LABATE CE SANLORIA home Màsters
198 130 abandona ORIOL GIRO CANTURRI CE SANLORIA home Sèniors
199 136 abandona FRANCISCO COUTINHO GOMEZ SEC home Sèniors
200 138 abandona JORDI SENTÍS CARNÉ NO home Sub-23
201 156 abandona JAUME SANCHEZ MORO bombers andorra home Veterans
202 141 abandona IGNACIO RISUEÑO PUCHADES  UNIÓ EXCTA. URGELLENCA home Sèniors
203 152 abandona JOSEP CASANOVAS ROCA - home Veterans
204 123 abandona ALERT VIÑAU MUÑOZ CLUB ESP. AURUN STORE home Sèniors
205 20 abandona ENRIQUE GORDON BARRIENTOS Garraf runners home Veterans
206 56 abandona AUGUSTO CORRALES DE PABLOS No home Veterans